Home Porady zakupowe Świąteczne zakupy. Jak nie przepłacać?

Świąteczne zakupy. Jak nie przepłacać?

by redakcja

Święta już niedługo, a ty nadal nie masz pomysłów na prezenty dla bliskich? Przytłacza Cię atmosfera sklepów i zakupowe szaleństwo? Koniecznie skorzystaj z naszego zakupowego poradnika i przebrnij przez świąteczne szaleństwo bez stresu i przepłacania.

Dla nastolatków

Zakładamy, że zakupy dla dzieci, to niewielki problem, maluchy ucieszą się z zabawek z wizerunkiem ulubionych postaci z bajek lub pluszaka. Jednak kiedy mamy do czynienia z nastolatkami, sprawy zaczynają się komplikować. Dzieciaki w tym wieku często bywają skryte i nie rozmawiają ze swoimi rodzicami o swoich pragnieniach lub wręcz przeciwnie ich oczekiwania są zbyt wygórowane. Co zrobić w takiej sytuacji? Najłatwiej będzie, dowiedzieć się kogo Twój nastolatek śledzi w internecie. Chodzi tutaj głównie o Youtuberów lub Instagramowych influencerow. To oni wyznaczają trendy i mają coś, co nam rodzicom bardzo się przyda- kody zniżkowe. Warto zatem skorzystać z kodów rabatowych na zakupy. Dzięki temu kupisz wymarzony prezent dla Twojego dziecka taniej, a dodatkowo wykażesz się znajomością środowiska influencerów, które imponuje Twojej pociesze.

Dla rodziców

Prezenty dla rodziców zazwyczaj są skromne, mają za zadanie podkreślić magię świąt i pamięć. Dlatego Polacy najczęściej stawiają na ubrania oraz kosmetyki. Jednak jeśli nie masz ochoty kupować kolejnej pary skarpetek, możesz skorzystać ze strony Grupon.pl. Znajdziesz tam szereg usług w znacznie niższej cenie. Tatę możesz zabrać na strzelnicę, a mamę do kosmetyczki i nie wydasz przy tym majątku!

Dla znajomych

Jeśli robisz prezenty dla znajomych np. z pracy, świetną opcją na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy będą zakupy w jednym miejscu. Jeśli np. zdecydujesz się na zakupy w sklepie Zalando.pl, otrzymasz darmową wysyłkę na wszystkie produkty. Warto zrobić większe zakupy i zapłacić tylko raz. To na pewno pozwoli odetchnąć Twojemu przedświątecznemu budżetowi.

Mamy nadzieję, że ten krótki przewodnik podsunął Ci pomysł na szybsze i bardziej budżetowe prezenty świąteczne. Życzymy Wszystkim wesołych i spokojnych świąt.

related articles

Leave a Comment