Home OkazjeModa i uroda Start kolekcji jesień-zima 2019 w Galerii Grafitt

Start kolekcji jesień-zima 2019 w Galerii Grafitt

by redakcja serwisu
kolekcja ubran

Kampania polskiej, rodzinnej marki Patrizia Aryton, która obchodzi w tym roku 30- lecie, stawia na naturalne tkaniny oraz kolory ziemi. Znajdziemy tu brązy w różnych tonacjach, czerwienie, a także odcienie zieleni. Główną rolę w całej kolekcji odgrywają wysokiej jakości wełniane płaszcze, które od kilku sezonów są flagowym produktem firmy.

– Nasza jesienno-zimowa propozycja opiera się na różnorodności. Paleta barw jest ogromna: od elektryzującej czerwieni, aż po czerń, szarość. Dzięki temu każda kobieta sięgająca po nasze produkty może bawić się modą łącząc elegancję z wygodą, a także modowymi printami. W kampanii znajdzie ona zarówno luźne swetry z wysokiej jakości materiałów, jak i sukienki w żywych kolorach podkreślające naturalne, kobiece piękno –mówi Edyta Wojewódka z salonu mody Deni Cler Milano.

Nowości na klientów Galerii Grafitt czekają również na mężczyzn

Panowie udając się do Salonu Mody Męskiej Artur oraz Men mogą odnaleźć ubrania, które mogą wykorzystać przy codziennych oraz oficjalnych stylizacjach, co uczyni ich garderobę nie tylko modną, ale i funkcjonalną.  Przy okazji zakupów mają również możliwość skorzystania z porady wizerunkowej specjalisty.

Specjalną ofertę na sezon jesień-zima 2019/2020 ma również marka 4F dedykowana pasjonatom sportu i wygody. Szczególną uwagę poświęcono najmłodszym klientom, którzy od września na nowo rozpoczynają szkolną przygodę. Pełna kolorów i ciekawych wzorów oraz wykonana z dobrej jakości materiałów kolekcja z pewnością umili ich powrót do rzeczywistości po wakacyjnej przerwie.

related articles

Leave a Comment