Home Aktualności Zrób zakupy i złap wakacyjny wyjazd

Zrób zakupy i złap wakacyjny wyjazd

by redakcja serwisu
Konkurs z wakacjami

Nad morzem, w górach, a może w zamku? Dzięki akcji „Złap wakacje” można wyjechać na weekend do pięknie położonego hotelu z pakietem SPA. Zabawa właśnie się zaczęła. Wystarczy zrobić zakupy i odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Bony na wakacyjny wyjazd można zdobyć biorąc udział w konkursie pod hasłem „Złap wakacje”. Do zdobycia jest 9 voucherów na weekend (dwa noclegi od piątku do niedzieli) dla dwóch osób w hotelach na Dolnym Śląsku, nad morzem lub na Mazowszu. – W tym roku na nowo odkrywamy Polskę, która jak zawsze zachwyca w zaskakujący sposób. Nasze vouchery można wykorzystać przez najbliższych 6 miesięcyTo znakomity pomysł dla osób, które jeszcze nie zaplanowały urlopu – mówi Joanna Sawośko-Duda, Dyrektor Centrum Magnolia Park.

Na zwycięzców czekają luksusowe hotele w Świeradowie-Zdroju, Niemczy, Sopocie, Kołobrzegu i Serocku

Wśród nich jest pięciogwiazdkowy Aquarius SPA w Kołobrzegu, położony nad plażą czterogwiazdkowy Hotel Sopot, zlokalizowany w górach Hotel & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie, czy mieszczący się w renesansowym zamku Uroczysko Siedmiu Stawów w Niemczy. – Wybraliśmy hotele pięknie położone. Zwracaliśmy także uwagę na komfort i jakość obsługi. Średnia wartość każdego pobytu wraz z pakietem SPA to ponad dwa tysiące złotych – informuje Joanna Sawośko-Duda.

Akcja „Złap wakacje” potrwa w Magnolia Park od wtorku 4 sierpnia do soboty 8 sierpnia. Każdego dnia wyłoniony zostanie jeden lub dwóch zwycięzców. Są także inne nagrody – karty podarunkowe o nominałach 300, 200 i 100 złotych. Ich łączna wartość to 7 tys. zł. – Można zapłacić nimi za zakupy w większości naszych sklepów albo podarować komuś jako prezent, dający wiele możliwości. Elegancka i prestiżowa forma podarunku spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – twierdzi Joanna Sawośko-Duda.

Aby wziąć udział w akcji, należy w Magnolia Park zrobić zakupy za minimum 300 zł (na jednym paragonie). Paragon trzeba okazać przy stoisku akcji na parterze (między lokalami Zara i Peek&Cloppenburg) oraz odpowiedzieć na jedno proste pytanie: „Gdzie i dlaczego chciałoby się spędzić swoje wakacje marzeń na terenie Polski?”. Komisja konkursowa wybierze najbardziej kreatywne odpowiedzi i powiadomi zwycięskich autorów o przyznaniu voucherów i kart podarunkowych.

related articles

Leave a Comment