Home OkazjeDziecko Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja! – świąteczna akcja Coccodrillo

Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja! – świąteczna akcja Coccodrillo

by redakcja serwisu
akcja w cocodrillo

Święta to idealna okazja, aby w kreatywny sposób spędzić czas ze swoim dzieckiem. Misją Coccodrillo jest kreatywne wyrażanie siebie, dlatego w ten szczególny czas chcemy zachęcić dzieci i rodziców do wspólnej, kreatywnej zabawy! Pokażcie nam swoje świąteczne dzieła – własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, prezenty, dekoracje domu lub inne świąteczne projekty. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody!

Zadanie konkursowe

Wraz z dzieckiem wykonaj kreatywny projekt świąteczny, np. ozdoby choinkowe, prezenty, kartki świąteczne lub inne świąteczne projekty. Technika dowolna. Projekt powinien być stworzony wspólnie przez rodzica i dziecko. Zdjęcia Waszych prac należy umieścić pod postem konkursowym na profilu Coccodrillu na Faceboooku.

Atrakcyjne nagrody

Trzy najbardziej kreatywne prace zostaną nagrodzone kodem rabatowym do wykorzystania w sklepie internetowym Coccodrillo.eu o wartości 500 zł. Do wygrania jest także 10 zestawów klocków Blocki (wysłane losowo).

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2020 roku! Powodzenia!

Ale to nie koniec…  wszystko…

Na wszystkich, którzy zrobią zakupy w sklepie internetowym Coccodrillo.eu za minimum 100 zł otrzymają klocki Blocki w prezencie (wysyłane losowo)! Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

related articles

Leave a Comment