Home OkazjeDom i ogród Zadbaj o zdrowe oddychanie jesienią

Zadbaj o zdrowe oddychanie jesienią

by redakcja serwisu
filtr węglowy

Staramy się zdrowo odżywiać, dbamy o to, aby w naszym życiu było miejsce na aktywność fizyczną i odpoczynek, troszczymy się o komfort i dobrostan domowników. A co ze zdrowym oddychaniem? Zanieczyszczone powietrze stanowi współcześnie jedno z najpoważniejszych zagrożeń środowiskowych dla zdrowia publicznego. Jak co roku stan powietrza pogarsza się jesienią, wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego, wpływając negatywnie na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Przebywając na zewnątrz wszyscy narażeni jesteśmy na działanie zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Na szczęście we własnym domu możemy stworzyć bezpieczny azyl, w którym odetchniemy pełną piersią. Pomogą w tym oczyszczacze powietrza Samsung.

Skuteczna ochrona przed smogiem

W naszych czterech kątach powinniśmy czuć się komfortowo i bezpiecznie, dlatego tak ważne jest to, aby zadbać o dobrą jakość powietrza. Aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i odpoczynku, a także wszelkiej domowej aktywności całej rodzinie, warto postawić na oczyszczacz powietrza Samsung. Oczyszczacze powietrza Samsung działają niezwykle skutecznie dzięki zastosowaniu 3 filtrów. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa aż do 99,97%* mikroskopijnych cząsteczek, takich jak: alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Czyste powietrze w domu sprawia, że lepiej funkcjonujemy w nim na co dzień, ale także lepiej się wysypiamy. Oczyszczacz powietrza Samsung Cube został wyposażony w unikalną technologię Wind-Free™, która umożliwia delikatne i równomierne rozprowadzanie czystego powietrza przez blisko 60 tysięcy mikro-otworów. Dzięki braku bezpośredniego nawiewu pracuje wyjątkowo cicho i wydajnie umożliwiając zdrowy i spokojny sen.

Proste i wygodne zarządzanie oraz czytelny wyświetlacz

Dbając o jakość powietrza możemy sprawdzać jego stan w dowolnym momencie, także przebywając poza domem. Aplikacja SmartThings** umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem Samsung. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych*** możemy także włączyć bądź wyłączyć urządzenie oraz sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra. Oczyszczacze obliczają swój czas pracy i informują kiedy należy go wymienić. Laserowy czujnik pyłu umożliwia dokładniejsze kontrolowanie poziomu zanieczyszczenia powietrza. W czasie rzeczywistym monitoruje on jakość powietrza, wykrywa cząsteczki o wielkości nawet mniejszej niż 1,0 ㎛ oraz zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia następnie dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o frakcjach PM1,0/2,5/10. Ponadto czytelnie oznacza czystość powietrza za pomocą czterokolorowego wskaźnika. Modułowy design oczyszczacza Samsung Cube oferuje wygodny system dokowania z bezprzewodową łącznością Wi-Fi. . Możemy łączyć moduły bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji, a następnie sterować nimi jak jednym urządzeniem, aby oczyścić 2 razy większą przestrzeń.

related articles

Leave a Comment