Home Nowości Wrocław Fashion Outlet: okazje, że ho ho ho

Wrocław Fashion Outlet: okazje, że ho ho ho

by redakcja serwisu
wyprzedaz w galerii

– Chcemy dać naszym klientom możliwość bezpiecznego skorzystania ze specjalnych outletowych obniżek z okazji Black Friday – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Dlatego zdecydowaliśmy, że 28 i 30 listopada wydłużymy czas pracy centrum do godz. 23:00. Dzięki temu każdy miłośnik okazji, przy zachowaniu zasad sanitarnych, będzie mógł skorzystać ze specjalnych ofert, jakie przygotowało ponad sto polskich i światowych marek, w tym także marki premium, które są dostępne w naszym centrum.

Dodatkowo przez cały grudzień Wrocław Fashion Outlet wydłuży godziny swojej pracy w każdy dzień handlowy do godz. 22:00. Wyjątkiem będą oczywiście Wigilia 24 grudnia, kiedy centrum będzie otwarte do godz. 13:30 i Sylwester, 31 grudnia, gdy sklepy zamkną się o godz. 16:00.

Zostań Mikołajem i pokochaj Święta

Nadchodzące dni to czas poszukiwania mikołajkowych prezentów. Szukając upominków z okazji 6 grudnia warto zajrzeć m.in. do Coccodrillo, czy Zdrowej Stópki a także do salonów kultowych marek takich jak Levi’s, Adidas, Reebook, Nike, Puma czy Sketchers. Poszukiwaczom niespodzianek szczególnie polecamy także pachnące okazjami salony perfumerii Frivol, Organique, czy Ziaja.

Z myślą o wszystkich, którzy chcą z pomysłem zapakować swoje podarunki już od piątku 4 grudnia będzie działać specjalna strefa ekologicznego pakowania prezentów „Love Christmas”. Znajdzie się ona w pobliżu  Le Creuset i Wasabi Sushi. Dodatkowo klienci, którzy posiadają kartę Wrocław Fashion Club skorzystają tam ze specjalnych opcji na personalizację opakowania prezentu. Strefa „Love Christmas” jest dostępna w godzinach pracy Wrocław Fashion Outlet do Wigilii.

Kupuj bezpiecznie

Z myślą o bezpieczeństwie klientów we Wrocław Fashion Outlet wdrożono ponad 40 rozwiązań, dzięki którym możemy czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas przedświątecznych przygotowań. Wyłącznie świeże powietrze z zewnątrz w klimatyzacji, oznakowanie dopuszczalnej liczby klientów w każdym sklepie, specjalne naklejki wskazujące konieczność zachowania odległości przez gości oczekujących wejścia do danego salonu, stanowiska z płynami dezynfekcyjnymi – to tylko niektóre z funkcjonujących zasad. Co istotne, potwierdziła je międzynarodowa firma certyfikująca Bureau Veritas przyznając wrocławskiemu outletowi certyfikat „Bezpieczne zakupy – Safer shopping”. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego sprzedaż posiłków i napojów w restauracjach oraz kawiarniach na terenie centrum odbywa się wyłącznie w opcji na wynos. Klienci, którzy będą potrzebowali nowej osłony ust i nosa, mogą ją kupić w specjalnym maseczkomacie znajdującym się przy wejściu głównym do Wrocław Fashion Outlet (od strony myjni samochodowej i przystanków MPK). Jednocześnie zakupy w outlecie na Granicznej 2 we Wrocławiu może robić 1 200 gości.

Sprawdź mikołajkowe okazje we Wrocław Fashion Outlet na www.wroclawfashionoutlet.com – a potem skorzystaj ze zniżek podczas zakupów w jedynym outlecie Dolnego Śląska.

related articles

Leave a Comment