Home OkazjeDom i ogród WK-12 Neva – bezdotykowa obsługa i komfort użytkowania

WK-12 Neva – bezdotykowa obsługa i komfort użytkowania

by redakcja serwisu
okap w kuchni

Kuchnia to miejsce wyjątkowe. To w niej często dzieją się istnie – kulinarne czary! Dlatego też trudno jest sobie wyobrazić to miejsce bez brudnych rąk. I tu z pomocą przychodzą producenci sprzętu AGD, którzy przy swoich okapach oferują sterowanie gestami .

W asortymencie polskiego producenta okapów i płyt grzejnych- firmy AKPO znajdziemy energooszczędny okap podszafkowy WK-12 Neva. Sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie liczy się każdy detal, niezbędna jest ergonomiczna strefa pochłaniania, a także wygoda użytkowania. Ma kształt litery „T” i w kuchennej zabudowie pozostaje niemal niewidoczny.  Dzięki zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED – dokładnie oświetla on płytę grzewczą.

Jego atutem jest jego wydajność – z sukcesem pochłania niechciane zapachy i kuchenne opary

Pracą okapu można kierować za pomocą panelu sterowania lub jeszcze wygodniej – z wykorzystaniem kilku prostych gestów. Dzięki czujnikowi ruchu możemy uniknąć zabrudzenia okapu. Bezdotykowo można włączyć lub wyłączyć urządzenie. To bardzo pomocne rozwiązanie dla użytkowników.Zależnie od potrzeb użytkownika może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza.

WK- 12 Neva to rozwiązanie, które z powodzeniem można zamontować w każdej kuchni, bez względu na styl, w którym została ona urządzona.

related articles

Leave a Comment