Home Promocje W Porcie Łódź ruszyły letnie wyprzedaże

W Porcie Łódź ruszyły letnie wyprzedaże

by redakcja serwisu
promocje w galerii

Letnie obuwie, kolorowe sukienki, kostiumy kąpielowe, kosmetyczne wakacyjne „must have” i wiele innych przydatnych akcesoriów można już kupić w Porcie Łódź z rabatami sięgającymi nawet połowy wyjściowej ceny. A to oznacza tylko jedno – w sklepach ruszyły właśnie letnie wyprzedaże!

Początek wyprzedaży to bardzo dobry czas na skompletowanie swojej letniej garderoby. Ceny w sklepach spadły nawet o połowę i nadal dostępna jest pełna rozmiarówka letnich kolekcji, zatem jest w czym wybierać z asortymentu marek. Gdzie warto wybrać się na początek? Wspaniałe oferty promocyjne do – 50% przygotowały dla Klientów Portu Łódź m. in. sklepy Big Star, CCC, C&A, H&M czy Wittchen i Ecco. Wakacje to czas wzmożonej pielęgnacji naszej skóry, głównie fotoprotekcji, na którą trzeba zwrócić szczególna uwagę. Wszystkie niezbędne kosmetyki z dużymi rabatami otrzymamy w Porcie Łódź w sklepach Douglas (-50%) czy Sephora (-30%). Zakupy warto zrobić także w salonie jubilerskim Yes, który oferuje promocje w wysokości do 50% ceny na wybraną biżuterię.

Jeśli lubimy letni wypoczynek przy dobrej książce z odpowiedzią przychodzi salon Empik

Znajdziemy w nim mnóstwo ciekawych pozycji o różnorodnej tematyce, zatem każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Wybrane lektury Empik przecenił nawet o 70%, warto więc od razu zaopatrzyć się w większą ilość książek ulubionych autorów.

Więcej informacji na temat sklepów, które już teraz zapraszają na letnie wyprzedaże w Porcie Łódź, można znaleźć na stronie https://www.portlodz.pl/pl-pl/offers

related articles

Leave a Comment