Home Nowości Szukasz pomysłu na prezent od Apple? Te będą królować pod choinką

Szukasz pomysłu na prezent od Apple? Te będą królować pod choinką

by redakcja serwisu
nowości

Święta za pasem, a elektronika to jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków pomysłów na prezent. Jak wynika z danych Google w Polsce, w ubiegłym roku w okresie przedświątecznym zainteresowanie tą kategorią produktów wzrosło o 66 proc. Wśród najchętniej wybieranych produktów marki Apple w 2021 roku według danych iMad, autoryzowanego salonu i serwisu marki, znalazły się w kolejności: iPhone, Mac i iPad. Z prognoz wynika, że w święta triumfy święcić będzie natomiast iPhone 13.

Jak wynika z danych iMad, iPhone, MacBook i iPad to ulubione produkty Polaków od Apple. Najczęściej kupowanym urządzeniem w iMad w 2021 roku był bezapelacyjnie iPhone 12 Pro w różnych wariantach, który zastąpił iPhone SE, najchętniej wybierany w 2020 roku. Przed świętami najszybciej rosło jednak zainteresowanie iPhone 13, na który popyt zdecydowanie przewyższył w tym roku podaż. Wiele osób zdążyło jednak z zakupem i wszystko wskazuje na to, że wśród produktów Apple pod choinką królować będzie właśnie iPhone 13.

Inny prezentowy pewniak od Apple to iPad. Idealny zarówno do szkoły, na wyjazd, jak i do pracy. Najnowsze modele umożliwiają podłączenie myszki, karty SD i pendrive’a. Działają jak komputer, a zajmują mniej miejsca i zdecydowanie mniej ważą, a ceny najprostszych modeli  zaczynają się już od 1599 zł. Szukasz mniejszego prezentu dla osoby, która już ma iPhone’a? Idealnym dopełnieniem tego produktu jest kompatybilny z innym sprzętem firmy Apple Watch, którego ceny zaczynają się od 1299 zł.

Wynajmij komuś prezent

Jeśli kogoś przeraża kwota, jaką należy wydać na najgorętszy model sezonu, jakim jest iPhone 13, a mimo wszystko chciałby podarować go bliskiej osobie, warto rozważyć nieszablonowy sposób na sfinansowanie zakupu takiego prezentu – najem urządzeń mobilnych.

W usłudze iMadRent można wynająć urządzenie Apple i używać je bez konieczności kupowania. W przypadku iPhone’a 13 koszt wynajmu zaczyna się od 159 zł miesięcznie, a iPad’a Pro od 149 zł miesięcznie. Po 12 miesiącach można wymienić urządzenie na nowe. Co więcej, nie trzeba odwiedzać zatłoczonej galerii handlowej w przedświątecznej, zakupowej gorączce. Wszystko można załatwić online, a za niewielką dopłatą wynajmowane urządzenie można też objąć ochroną.

„Z usługą iMadRent można nie tylko korzystać z iPhone’a, iPada lub MacBooka do woli, płacąc najniższą opłatę miesięczną na rynku, ale również nie martwić się o ewentualne uszkodzenia. Jeśli się przytrafią, nasz serwis profesjonalnie je naprawi. Szybko doprowadzimy MacBooka do pełnej sprawności po zalaniu, czy wymienimy zbity wyświetlacz iPhone’a” – mówi Bartłomiej Żebrowski, General Manager iMad w Polsce.

Wymiana wyświetlacza w iPhone 12 lub 13 to wydatek rzędu 1649 zł. Gdy uszkodzeniu ulegnie część smartfona, której nie da się wymienić, w przypadku naprawy autoryzowanej konieczna może być wymiana urządzenia na nowe, a to nieplanowany wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

„W ramach iMadCare usługę naprawy można wykupić dla urządzeń: iPhone, AirPods, iPad, Apple Watch i komputerów Mac. Naprawa potrawa maksymalnie 10 dni roboczych od momentu dostarczenia urządzenia do serwisu” – wyjaśnia Bartłomiej Żebrowski, General Manager iMad w Polsce.

related articles

Leave a Comment