Home Porady zakupowe Świąteczne warsztaty w Atrium Mosty

Świąteczne warsztaty w Atrium Mosty

by redakcja serwisu
choinka

Przyjdź do Atrium Mosty i stwórz samodzielnie najpiękniejsze dekoracje świąteczne! W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, płockie centrum handlowe zaprasza 11 grudnia na rodzinne warsztaty z tworzenia oryginalnych ozdób choinkowych. Własnoręcznie wykonane przedmioty wnoszą wiele radości i magiczny klimat do każdego domu. W tym szczególnym okresie refleksji i ciepłej atmosfery nie zabraknie także podczas wizyt w  galerii. W  Atrium Mosty pozytywnie i świątecznie nastroją klientów niezwykłe prace plastyczne dzieci i  młodzieży, które można oglądać w POKiS.

Choinka, migoczące lampki i kolorowe świecidełka co roku goszczą w każdym domu, a własnoręcznie wykonane dekoracje szczególnie cieszą oko. Dlatego też czas przedświąteczny to szczególnie dla małych fanów tworzenia ozdób, wyjątkowo twórczy okres i doskonała okazja, aby dać popis swoich artystycznych umiejętności. Możliwości i  pomysłów na ozdoby jest wiele, o czym będą mogli przekonać się w najbliższą sobotę mali uczestnicy kreatywnych warsztatów z tworzenia ozdób choinkowych. Zajęcia odbędą się 11 grudnia, w godz. 11.00-14.00., w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS, na I piętrze Atrium Mosty. Udział w zajęciach jest bezpłatny, zaś liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu: 24 369 16 08.

– Samodzielnie wykonane ozdoby będą nie tylko pięknie prezentować się na choince, ale z pewnością przyniosą też dużo satysfakcji małym artystom. Sobotnie warsztaty dekoracji bożonarodzeniowych to przede wszystkim świetna zabawa dla dzieci, jak również rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych. Idealna okazja na  kreatywny sposób spędzenia czasu rodziców ze swoimi pociechami w miłej i przedświątecznej atmosferze. To  także nasz ukłon w stronę świątecznych zwyczajów, które dają wiele radości i zbliżają do siebie ludzi – mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

Pozostając w świątecznym klimacie, Atrium Mosty zachęca również do obejrzenia niezwykłych wystaw zatytułowanych: „Zimowa kraina”, wystawianej do 14 stycznia 2022r. oraz „W poszukiwaniu Ducha Świąt Bożego Narodzenia”, którą można zobaczyć w dniach 9 grudnia – 22 stycznia 2022r. Autorami prac są dzieci i  młodzież uczęszczające do pracowni Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka POKiS w Toruniu. Wstęp wolny. Wystawy dostępne są dla zwiedzających codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-18.00 i znajdują się w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS, na I piętrze w Atrium Mosty.

related articles

Leave a Comment