Home Promocje Ostatnie dni wyjątkowej promocji Samsung

Ostatnie dni wyjątkowej promocji Samsung

by redakcja serwisu
Lodówka Samsung

Czas i energia – nie tylko ta elektryczna, ale też poświęcona na obowiązki domowe – to wartości, na których wolimy zyskać, niż je stracić. Na szczęście wchodząc do kuchni i zabierając się za przygotowywanie posiłków, możemy być pewni, że oszczędzimy czas i energię, a gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. A to wszystko za sprawą piekarnika Samsung Dual Cook Flex™, który tylko do 1 listopada można kupić z innymi urządzeniami w promocji cashback i zyskać do 1500 zł zwrotu na konto.

Podwójna wygoda

Większość z nas nie przepada za spędzaniem długich godzin w kuchni, zwłaszcza w ciągu tygodnia, gdy musimy znaleźć czas na inne obowiązki. Możliwość szybkiego przygotowania potraw docenią także ci, którzy planują rodzinną uroczystość lub regularnie gotują dla bliskich i przyjaciół. Z pomocą przychodzi rewolucyjny piekarnik Samsung Dual Cook Flex™, którego budowa pozwala na pieczenie dwóch potraw jednocześnie w odmiennych trybach i temperaturach. Specjalny separator dzieli urządzenie na dwie komory pozwalając na przygotowanie tak różnych dań, jak ryba i sernik bez obawy o mieszanie się zapachów. Jakie płyną z tego korzyści? Bez względu na to, czy po intensywnym dniu pracy chcemy szybko przygotować posiłek dla całej rodziny, czy też spodziewamy się gości, dzięki Dual Cook Flex™ za jednym razem przygotujemy całe menu. Dzieci będą zachwycone, gdy z piekarnika wyjmiemy chrupiące ziemniaczki i soczyste filety z kurczaka, a goście na podczas weekendowego przyjęcia będą zdziwieni, jak szybko na stole pojawiają się kolejne potrawy.

Podwójnie smacznie

Z myślą o tych, którzy szukają jeszcze większej wygody w kuchni, powstało rewolucyjne rozwiązanie Flex Door. Są to dzielone drzwi, które pozwalają na otwarcie górnej komory piekarnika i doglądanie pieczonej potrawy, pozostawiając dolną część szczelnie zamkniętą. Gdy przygotowujemy dwie potrawy równocześnie a jedna z nich wymaga dłuższego czasu pieczenia bez otwierania, natomiast druga regularnego podlewania i kontrolowania nie musimy się już martwić. Dzięki dzielonym drzwiom możemy bez obawy doglądać danie na górnym poziomie gdy to na dolnym piecze się bez niechcianych dopływów powietrza z zewnątrz. To szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy pieczemy np. łososia, który spędza w piekarniku kilkanaście minut, i tartę z owocami, która by się odpowiednio przyrumienić, potrzebuje znacznie więcej czasu i odpowiednich warunków.

Podwójna oszczędność

Piekarnik Dual Cook Flex™ to doskonałe rozwiązanie, gdy przygotowujemy kolację dla większej liczby osób. Gdy jednak gotujemy coś tylko dla siebie, nie musimy rozgrzewać całego urządzenia. Dzięki wyjątkowej budowie z dzielonymi drzwiami oraz separatorowi, możliwe jest rozgrzanie tylko górnej lub dolnej części piekarnika. Bez względu na to, czy używamy całego urządzenia, czy tylko jednej komory, Samsung Dual Cook Flex™ zawsze gwarantuje oszczędność energii i czasu, a co za tym idzie wpływa korzystnie na domowy budżet i pozwala lepiej zaplanować obowiązki domowe.

Wyjątkowa okazja!

Dzięki swoim innowacyjnym technologiom i rozwiązaniom ułatwiającym życie, piekarnik Dual Cook Flex™ stał się ulubieńcem w wielu kuchniach. Teraz, korzystając z wyjątkowej promocji przygotowanej przez markę Samsung, można kupić go wraz z innymi urządzeniami z rabatem i zyskać zwrot na konto do 1500 zł! To już ostatnie dni promocji, której nie można przegapić.

Aby wziąć udział w promocji i zagwarantować sobie zwrot w wysokości 1500 zł należy dokonać zakupu urządzeń wymienionych w regulaminie: piekarnika Dual Cook Flex™, trzech urządzeń do zabudowy oraz telewizora QLED. Następnie należy zarejestrować zgłoszenie na stronie internetowej www.kuchnia.samsung.pl nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji oraz zostawić opinię o produkcie.

related articles

Leave a Comment