Home Nowości Noworoczne niespodzianki dla klientów Galerii Młociny!

Noworoczne niespodzianki dla klientów Galerii Młociny!

by redakcja serwisu
jakość

Wraz z nadejściem nowego roku klienci Galerii Młociny mogą liczyć nie tylko na wyjątkowe, zimowe wyprzedaże, ale i zaskakujące niespodzianki. Wśród nich m.in. vouchery do strefy gastronomicznej obiektu, targ winyli oraz turniej gier planszowych.  

Rok 2021 pełen był atrakcji, które Galeria Młociny przygotowała z myślą o odwiedzających. Liczne wydarzenia i konkursy sprawiły, że bielańskie centrum handlowe stało się jednym z ulubionych obiektów handlowych mieszkańców stolicy. Jak się okazuje, na Młocinach niespodzianek nie zabraknie również w 2022.

#KulinarneDoznania

Miłośnicy kinowych seansów planujący w najbliższych dniach odwiedzić bielańskie Multikino, koniecznie powinni wypatrywać na miejscu hostessy, która w dniach od 27 do 30 grudnia oraz od 3 do 8 stycznia w godzinach 12:00-15:00 będzie rozdawała vouchery o wartości 10 zł do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania. Znajdujące się w niej lokale oferujące smaki z przeróżnych zakątków globu rozkochają w sobie podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów. 2 piętro Galerii Młociny to bowiem kulinarna podróż po Hiszpanii, Italii, Meksyku, Tajlandii, Japonii i nie tylko!

#TargWinyli

Już w sobotę 8 stycznia od godziny 10:00 do 21:00 na placu eventowym w Galerii Młociny (poziom 0) odbędzie się Targ Winyli. Miłośnicy muzycznych brzmień będą mieli okazję, by ponownie uzupełnić swoje kolekcje płyt, kaset oraz ponadczasowych winyli o najbardziej unikatowe egzemplarze, a także zachwycić się jedynymi w swoim rodzaju wydaniami kultowych albumów. Wspaniałe solówki Jimiego Hendrixa, fortepianowa wirtuozeria Keitha Jarretta, mroczne dźwięki The Cure, muzyczne metamorfozy Davida Bowie, niezapomniane rockowe hymny Queen, a może ponadczasowe hity Abby? Na sobotnim wydarzeniu nie zabraknie najbardziej unikatowych egzemplarzy, których na próżno szukać w większości sklepów! Tego dnia wystawcy z całej Polski spotkają się, by podzielić się pasją do muzyki, a także zaprezentować swoje nietuzinkowe kolekcje.

#PlanszówkiNaMłocinach

Już 9 stycznia o godzinie 13:00 centrum handlowe zaprosi zainteresowanych na pierwsze w roku 2022 spotkanie z planszówkami. Tego dnia niezmiennie do dyspozycji klientów oddana zostanie wypożyczalnia gier z najróżniejszymi tytułami. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w turniejach z nagrodami, a także zobaczyć prezentację wydawniczych nowości. O wszystko zatroszczą się doświadczeni animatorzy, którzy zagwarantują obecnym świetnie spędzony dzień. Nie jest przecież tajemnicą, że miły czas w gronie najbliższych nie wymaga prądu, a jedynie szczypty dobrego nastawienia i szerokiego uśmiechu!

related articles

Leave a Comment