Home Nowości Kurtki z nadrukiem – promuj swoją firmę z odzieżą reklamową!

Kurtki z nadrukiem – promuj swoją firmę z odzieżą reklamową!

by redakcja serwisu
promowanie firmy

Chcesz jeszcze skuteczniej promować swój biznes? Pomyśl o odzieży reklamowej! Poza koszulkami i czapeczkami w ofertach producentów można znaleźć też odzież w innych wariantach, w tym kurtki. Zobacz, jakie są najpopularniejsze kurtki reklamowe i kiedy warto zdecydować się na ich zakup!

Kurtki reklamowe – kiedy warto je kupować?

Kurtka jest okryciem wierzchnim niezbędnym podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Niezastąpiona jest również zimą, aby zapewnić właściwy komfort termiczny.

Gdy firma zobowiązana jest do tego, by zapewnić swoim pracownikom odzież roboczą, wówczas mogą znajdować się wśród niej także kurtki. To popularne między innymi w branżach budowlanej, drogowej, transportowej, ale również w innych sektorach, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki na zewnątrz.

Jednak kurtki mogą być zamówione przez firmę nie tylko w sytuacji, gdy wymagają tego przepisy. To również bardzo dobry wybór wtedy, gdy chce się reklamować biznes i budować pozycję firmy na rynku.

Aby skuteczniej promować swój biznes, przedsiębiorca może zdecydować się wtedy na kurtki z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/odziez-reklamowa/kurtki-reklamowe-z-nadrukiem które będą natychmiast przyciągały uwagę i budowały jego pozytywny wizerunek w oczach kontrahentów i klientów.

Jakie rodzaje kurtek reklamowych są w sprzedaży?

Obecnie producenci oferujący kurtki z nadrukiem mogą przedstawić swoim klientom różne ich warianty. Jakie modele cieszą się największym zainteresowaniem?

Kurtki softshell

To popularne kurtki przejściowe w sportowym stylu. Wykonane są z materiałów oddychających, odpornych na wilgoć, wiatr, dlatego świetnie nadają się do prac na zewnątrz.

Kurtki zimowe

Niezastąpione podczas prac wykonywanych zimą. Dzięki grubszemu ociepleniu zapewniają wtedy maksymalny komfort. Do wyboru jest wiele modeli, na przykład kurtki z kapturem, kurtki z podpinką.

Kurtki wiatrówki

Wiatrówki do cienkie kurtki, które popularne są zwłaszcza w okresie od wiosny do jesieni. Obecnie najczęściej kupowane są modele przeciwdeszczowe, które zapewniają skuteczną ochronę przed opadami.

Bluzy polarowe

Do kategorii kurtek warto też dołączyć bluzy polarowe, które również noszone są często jako odzież wierzchnia. Polar powoduje, że są przyjemne w dotyku oraz bardzo ciepłe.

Gdzie można kupić kurtki z nadrukiem?

Aktualnie kurtki z nadrukiem sprzedawane są przez wiele przedsiębiorstw prowadzących produkcję materiałów reklamowych. Warto więc zobaczyć dostępne propozycje i porównać je ze sobą, aby dzięki temu wybrać najwygodniejsze i najbardziej funkcjonalne kurtki dla pracowników.

Zamówienia na kurtki z nadrukiem dla firmy można też składać internetowo. Dzięki temu gotowe kurtki będą dostarczone pod adres kupującego.

related articles

Leave a Comment