Home OkazjeModa i uroda Jesienią postaw na siebie – zainwestuj w piękną skórę i ciało

Jesienią postaw na siebie – zainwestuj w piękną skórę i ciało

by redakcja serwisu
Piękna skóra

Pory roku mijają, a Ty ciągle czujesz, że nadal twoje ciało nie jest takie, jak sobie wymarzyłaś? W tym sezonie postaw na siebie, zamiast czekać, aż figura sama się zmieni – zacznij działać. Taka inwestycja w siebie, to najlepsze, co możesz teraz zrobić. Co wybrać? Zabiegów upiększających jest wiele. Postaw na te, które dadzą najlepsze efekty! Pomoże w tym Elite – nowość na rynku od marki Biotec!

Zacznij od zmiany!

Sama wiesz, że to, co możesz zrobić najlepszego to zainwestować w siebie. Żadne rzeczy nie dadzą Ci tyle radości i satysfakcji, jak zmiana która zaszła w Tobie. Coraz więcej z nas, podczas pandemii czy pracy zdalnej, przestało inwestować w kolejne ubrania i dodatki, kosztem zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dlaczego? Bo to inwestycja w nas same, a nie w rzeczy! Jeśli chcesz poczuć się dobrze na dłużej w swoim ciele, zrób to dla siebie i skorzystaj z zabiegu w gabinecie!

Elite – nowość na rynku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet specjaliści Biotec Italia opracowali unikalne protokoły zabiegowe, aby zmaksymalizować efekt każdego zabiegu. Tak powstała nowość na rynku kosmetologicznym – urządzanie Elite, które niewątpliwie reprezentuje rewolucyjne podejście w leczeniu starzenia się skóry, cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to wielofunkcyjna, zaawansowana technologicznie modułowa platforma, do zabiegów na twarz oraz ciało. Ta wszechstronność pozwala na osiąganie jak najlepszych efektów, na określonych obszarach i przy różnych kombinacjach zabiegowych – to niezwykle wygodne rozwiązanie dla profesjonalistów, jak i osób korzystających z zabiegów w gabinecie.

Na cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej

Elite doskonale poradzi sobie z wygładzaniem tekstury skóry i wymodelowaniem ciała. Jak? Wyposażony w technologię Sonobeat, czyli połączenia ultradźwięków i rytmicznej próżni, złagodzi objawy tzw. skórki pomarańczowej i poprawi krążenie, co zniweluje nierówności i korzystnie wpłynie na ogólny wygląd skóry. Będzie również świetnie działać na nadmiar tkanki tłuszczowej. Wszystko dzięki Bioshape – technologii kriolipolizy wykorzystującej próżnię, kontrolowane chłodzenie i częstotliwości elektryczne, które delikatnie i stopniowo zredukują lokalne depozyty tkanki tłuszczowej i jednocześnie przywracają kontur skóry.

Drenaż i napinanie skóry ciała

Zawarta w urządzeniu technologia Flash RF wykorzystuje pulsacyjne podciśnienie i poprawia dyfuzję naczyniową, zaspokajając zapotrzebowanie odżywcze fibroblastów i poprawiając drenaż limfatyczny. Dzięki czemu skóra stanie się bardziej napięta i gładka. Ale to nie wszystko! Urządzenie Elite wyposażone jest również w Endolase. Są to trzy różne technologie, czyli bioaktywujący laser diodowy, stykowe chłodzenie i zwijanie oraz mechaniczna stymulacja skóry. To procedury, które poprawią mikrokrążenie, zwiększą elastyczność skóry i również wspomogą drenaż limfatyczny.

related articles

Leave a Comment