Home Porady zakupowe Jarmark Świąteczny i darmowe pakowanie prezentów, czyli grudzień na Bielanach

Jarmark Świąteczny i darmowe pakowanie prezentów, czyli grudzień na Bielanach

by redakcja serwisu
cukiernia

Galeria Młociny zadbała o prawdziwą, świąteczną atmosferę na warszawskich Bielanach! Zainteresowani koniecznie powinni odwiedzić Świąteczny Jarmark, który znajduje się tuż przed obiektem, a także pierwsze w stolicy lodowisko na dachu. Co więcej, centrum handlowe oferuje możliwość darmowego zapakowania prezentów dla najbliższych.

Galeria Młociny również w tym roku zachwyca odwiedzających iluminacjami, które rozświetliły zakupowe aleje Bielan, a także pierwszym w stolicy lodowiskiem znajdującym się na dachu. Poza licznymi wydarzeniami organizowanymi z myślą o klientach zainteresowani koniecznie powinni odwiedzić także Jarmark Świąteczny, który znajduje się tuż przy obiekcie, a także skorzystać z darmowej oferty pakowania prezentów.

#JarmarkŚwiąteczny

Jarmark Galerii Młociny to miejsce, które zauroczy wszystkich miłośników Świąt Bożego Narodzenia. W drewnianych, przyozdobionych domkach, które stanęły tuż przed centrum handlowym, znajdziemy przepyszne propozycje od cukierni i kawiarni A.Blikle, wśród których wymienić można m.in. przeróżne słodkości, zimowe herbaty oraz smaczne kawy. Na miejscu zakupimy również ręcznie robione ozdoby, którymi udekorujemy choinkę, ogród i dom. Choć za oknem – jak przystało na grudzień – prawdziwy mróz, o rozgrzewającą atmosferę na jarmarku zadba także Boutique Konesera, czyli winiarski projekt Piotra Klimczyka, który po 30 latach spędzonych we Francji zdecydował się na powrót do Polski i zaoferowanie swoim rodakom najlepszej klasy win i alkoholi. Na miejscu znajdziemy wina i alkohole z całego świata oraz najlepsze sery francuskie zarówno dla koneserów, jak i amatorów.

#PakowaniePrezentów

Galeria Młociny kolejny rok z rzędu oferuje również możliwość darmowego pakowania prezentów. By skorzystać z oferty, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, a następnie udać się z upominkiem i dowodem zakupu do punktu pakowania znajdującego się na poziomie 1, tuż obok sklepu Gagliardi. Obecne  na miejscu hostessy zadbają o piękne dekoracje, które z pewnością wyróżnią się pod tegoroczną choinką.

#Lodowisko

Na Bielanach nie zabraknie również zimowych szaleństw! By umilić odwiedzającym zakupy, w bielańskim centrum handlowym od 8 grudnia działa pierwsze w Warszawie lodowisko znajdujące się na dachu budynku. Opłata za wstęp wynosi jedynie 7 złotych, a jeśli obecni okażą paragon zrealizowany tego dnia w strefie gastronomicznej Galerii Młociny na kwotę nie niższą niż 20 złotych, będą mogli spędzić aktywnie czas zupełnie za darmo. Lodowisko czynne będzie do 28 lutego, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, natomiast w niedziele do godziny 21:00.

related articles

Leave a Comment