Home Styl życia Jakie są zalety drinkbaru na weselu?

Jakie są zalety drinkbaru na weselu?

by redakcja serwisu
drink bar

Drinkbar na weselu, czyli obsługa barmańska podczas tego wydarzenia to popularna propozycja, która dzisiaj wybierana jest przez wiele par. Na czym dokładnie polega taka obsługa? Jakie są główne zalety zatrudnienia barmana na wesele?

Drinkbar na wesele – na czym polega obsługa?

Usługa jak drinkbar na wesele polega na wynajęciu barmana wraz z całym drinkbarem mobilnym.

Mobilny drinkbar to idealne rozwiązanie dla tych par, które chcą zapewnić gościom różnorodność drinków i koktajli, a jednocześnie chcą uniknąć konieczności samodzielnego przygotowywania drinków.

Mobilny drinkbar na wesele to zestaw składający się sprzętu i akcesoriów do przygotowywania drinków, który jest przenośny i można go łatwo przewieźć na miejsce przyjęcia. Zazwyczaj składa się on z baru, lodówki, zlewu, a także akcesoriów jak shakery, mieszadełka, szklanki i kieliszki. Taki drinkbar jest obsługiwany przez wynajętego barmana.

To kapitalne świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapewnić gościom atrakcyjną ofertę alkoholową w praktycznie dowolnym miejscu.

Zalety drinkbaru na wesele – dlaczego warto go wynająć?

Drinkbar na weselu to rozwiązanie, które może być bardzo atrakcyjne dla gości i dodatkowo urozmaicić przyjęcie. Oto kilka zalet związanych z wynajęciem drinkbaru na wesele:

  • Szeroki wybór drinków i koktajli – drinkbar zapewnia gościom różnorodność i umożliwia wybór ich ulubionych trunków.
  • Atrakcyjny wygląd – efektowny, dobrze wyposażony drinkbar może stanowić ozdobę przyjęcia i przyciągać wzrok gości.
  • Możliwość wyboru drinków z karty lub zamówienia ich indywidualnie – goście mogą samodzielnie skomponować swój drink według własnych preferencji.
  • Urozmaicenie przyjęcia – drinkbar może stanowić ciekawą atrakcję na weselu i dodatkowo umilić czas gościom.
  • Możliwość dostosowania do preferencji gości – barman może dostosować swoją ofertę do preferencji gości i zapewnić im drinki zgodne z ich upodobaniami.
  • Szerokie zastosowanie – drinkbar sprawdzi się podczas wesela w lokalu, ale też w plenerze.

Jakie są koszty wynajęcia barmana na wesele?

Gdy chodzi o koszty, drinkbar na wesele – https://mobilni-barmani.pl/barman-na-wesele-cena/ to najczęściej wydatek wynosząc od około 1,5 tysiąca złotych do ponad 2,5 tysiąca złotych.

Dokładne koszty związane z obsługą barmańską podczas przyjęcia weselnego będą zależały głównie od tego, ile gości będzie uczestniczyło w wydarzeniu, jak dużo drinków zostanie przygotowanych, jakie będą to drinki, jaki będzie czas obsługi barmańskiej. Więcej zapłaci się także za drinkbar obsługiwany przez dwóch barmanów podczas większych przyjęć.

related articles

Leave a Comment