Home Aktualności Jak kupić prezenty na Święta 2020? Elektrownia Powiśle dzieli się pomysłami

Jak kupić prezenty na Święta 2020? Elektrownia Powiśle dzieli się pomysłami

by redakcja serwisu
Elektrownia powisle

Wiadomo już, jak będą wyglądać Święta w tym roku. Przez ograniczenia będzie to dla wielu z nas nietypowy czas, dlatego koniecznie zadbajmy o to, żeby mimo wszystko poczuć jego magię. Po pierwsze warto wybrać się w miejsce, w którym panuje świąteczna atmosfera – pełne światełek, bombek i ozdób, ze zjawiskową ogromną choinką, jak ta na placu zewnętrznym przed Elektrownią Powiśle. Po drugie, dbając o zdrowie, warto wcześniej wybrać podarunki. Nie tylko żeby sprawić najbliższym jak najwięcej radości, ale także aby nie zdawać się na przypadek i niepotrzebne błądzenie po sklepach.

Otwarta w maju br. Elektrownia Powiśle nie miała łatwego startu. Jej twórcy mocno wierzyli w projekt, który już teraz w pełnej gotowości czeka na klientów poszukujących miejsca do zrobienia przedświątecznych zakupów. Elektrownia Powiśle powstała w wyniku rewitalizacji zabytkowego obiektu przemysłowego z 1904 roku, zaopatrującego w energię m.in. Pałac Kultury i Nauki. W jej klimatycznych ceglanych murach znajduje się ponad 100 sklepów i restauracji, prężnie działający i modny wśród warszawiaków Food Hall z autorskimi lokalami gastronomicznymi, obecnie serwującymi dania na wynos i w dostawie oraz pierwsza w Polsce strefa Beauty Hall, w której można skorzystać z ponad 300 usług pielęgnacyjnych i relaksacyjnych przez 7 dni w tygodniu. Pomiędzy budynkami Elektrowni znajdują się 3 place, wykorzystywane do organizacji licznych wydarzeń, a przez cały grudzień przygotowane do tego, aby wprowadzić wszystkich odwiedzających w świąteczną atmosferę.

W tym roku poświęćmy więcej czasu na wybranie prezentu, który poruszy obdarowywaną osobę

Święta w 2020 roku z pewnością będą inne niż zwykle. Jeszcze niedawno nawet możliwość wyjścia z domu na świąteczne zakupy stała pod znakiem zapytania, dlatego by mieć pewność, że trafimy do miejsca, w którym znajdziemy dokładnie to czego potrzebujemy, warto się do tego przygotować przed wyruszeniem do sklepów. Czy wybierzemy drobiazg, czy niezwykły prezent, dobrze, żeby miał on swój charakter i budził pozytywne emocje: rozbawił, wzruszył, zaskoczył, zapadł w serce i pamięć. Elektrownia Powiśle na długo przed Świętami przeanalizowała swoją ofertę i przedstawia pomysły na prezenty na swojej stronie internetowej. W ich wybór zaangażowały się znane osoby ze świata mody, popkultury i influencerzy, jak podróżniczka Anna Skura (@whatannawears), projektanci Paprocki & Brzozowski (@paprockibrzozowski), czy jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych stylistek gwiazd, Jola Czaja (@czaja_wyczaja). Ta ostatnia co czwartek o 18.00 rozmawia na żywo na Instagramie @elektrowniapowisle z ciekawymi gośćmi na temat tegorocznych Świąt. Oprócz rekomendacji co do samych prezentów, można tu usłyszeć m.in. o kreatywnych pomysłach spędzania świąt z bliskimi, z którymi nie możemy spotkać się przy stole.

Prezentów z charakterem lepiej poszukać poza mainstreamowymi sieciówkami

Ponad 90 polskich i zagranicznych marek pod jednym dachem Elektrowni Powiśle to duży wybór. Dodajmy jeszcze, że wiele z nich należy do kategorii, które w tym roku należy wspierać szczególnie: polskie marki (Elementy, Orska, BSides, Touch) i sklepy autorskie (Warsaw Concept Store, Na dobranoc, Aviators). Znajdziemy tu także znane marki z opcją personalizacji (Levi’s, Converse) i butiki stworzone do wyszukiwania unikalnych podarunków (DESA Modern, Wariackie Papiery, Galilu, Premium Home), a także jedyne w Polsce sklepy Urban Outfitters i American Vintage. Niewątpliwą gratką w Elektrowni jest Beauty Hall – przestrzeń dla urody i pielęgnacji, w której można nie tylko zaszyć się na chwilę relaksu w trakcie zakupów, ale także kupić voucher na zabiegi beauty i wellness. Taki prezent to dobry pomysł by podarować najbliższym czas tylko dla siebie. Aż do Wigilii w Elektrowni działa także punkt bezpłatnego pakowania prezentów.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających Elektrownię będą bez wątpienia świąteczne markety, na których w soboty i wybrane niedziele, począwszy od 28 listopada, sprzedawane będą ubrania, ceramika, kosmetyki czy biżuteria, które doskonale nadadzą się na wyjątkowy prezent pod choinkę.

Czy ktoś widział Mikołaja?

W Elektrowni Powiśle pojawiło się już mnóstwo efektownych i prawdziwie świątecznych ozdób. Od ulicy Zajęczej na tle rozświetlonej elewacji, można podziwiać ponad 13-metrową choinkę. Upamiętnić chwile z najbliższymi można w kilku strefach Instagramowych, m.in. w wielkim świątecznym fotelu, ukrytym w gigantycznym świecącym prezencie. A jeśli ktoś bardzo chciałby zobaczyć Mikołaja, to warto uważnie przyjrzeć się jednemu z kominów widocznych nad fasadą. A co w środku? Setki bombek, girlandy, dużo czerwieni, złota i elf, który zaprasza do środka przez wielkie okno od ulicy Leszczyńskiej.

Kompleks Elektrownia Powiśle między ulicami Dobrą, Zajęczą, Leszczyńską i Centrum Nauki Kopernik, mieści obecnie ponad sto sklepów, restauracji, barów i kawiarni, przestrzenie eventowe i biura. Unikalność tego projektu to połączenie dawnego obiektu przemysłowego z nowoczesną architekturą i wieloma funkcjami. Właściciele Elektrowni – Tristan Capital Partners i White Star Estate, szczególnymi względami darzą marki spoza main-streamu, za to z ciekawym backgroundem, często autorskie, oferujące nietuzinkowe produkty i usługi. W połączeniu z pieczołowitą i wielokrotnie nagradzaną rewitalizacją, podejście to doprowadziło do powstania jednego z najciekawszych w Warszawie miejsc spotkań i wizytówek miasta.

Elektrownia Powiśle zaprasza na zakupy już od soboty 28 listopada.
Godziny otwarcia sklepów w części handlowej: 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe
Strefa piękna Beauty Hall: 8:00-20:00 od poniedziałku do soboty, 10:00-19:00 w każdą niedzielę
Strefa Food Hall działa na wynos i w dostawie.

Więcej szczegółów na www.elektrowniapowisle.com.

related articles

Leave a Comment