Home Promocje Huawei MatePad T10s i T10 – tablety w atrakcyjnej cenie i z prezentami

Huawei MatePad T10s i T10 – tablety w atrakcyjnej cenie i z prezentami

by redakcja serwisu
Tablet Huawei

Huawei wprowadził dziś do sprzedaży w Polsce nowe tablety MatePad T10 i T10s, opracowane z myślą o potrzebach całej rodziny. Urządzenia wyposażone są w system głośników zapewniających przestrzenny dźwięk, duży, czytelny wyświetlacz z trybem ochrony wzroku, w funkcje kontroli rodzicielskiej i tryb ebooka. W przedsprzedaży trwającej od 15 do 30 września, kupujący otrzymają tablet wraz z inteligentną wagą Huawei AH100 oraz 30-dniowym dostępem do aplikacji Diet & Training by Ann.

Rekomendowana cena sprzedaży Huawei MatePad T10s WiFi to 699 zł, natomiast modelu WiFi+LTE – 849 zł. Drugi tablet – Huawei MatePad T10 – dostępny jest w wersji WiFi za rekomendowane 599 zł, a w wersji WiFi+LTE – za 699 zł.

Huawei MatePad T10s i T10 można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach: AB Foto, Empik, Komputronik, Morele.net, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, x-kom oraz u operatorów Play i Plus. Oferta oraz data rozpoczęcia sprzedaży może różnić się w zależności od sklepu. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Huawei oraz u poszczególnych partnerów akcji.

Huawei MatePad T10s

Tablet Huawei MatePad T10s oferuje jedne z najlepszych w swojej klasie możliwości multimedialne. Został wyposażony w duży 10,1-calowy ekran IPS Full HD o rozdzielczości 1920×1200, wspierany przez technologię HUAWEI ClariVu Display Enhancement zapewniającą bardzo dokładne odwzorowanie kolorów. MatePad T10s wyróżnia się też dwoma głośnikami stworzonymi we współpracy z Harman Kardon, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. System audio wspierany jest dodatkowo przez technologię Huawei Histen 6.0, która optymalizuje m.in. dźwięk przestrzenny oraz intensywność i częstotliwość basów. Urządzenie pracuje pod kontrolą oprogramowania EMUI 10.0.1, a jego wysoką wydajność działania zapewnia procesor Kirin 710A, który bazuje na systemie Android 10.0. MatePad T10s został wyposażony w pojemną baterię 5100 mAh.

MatePad T10s oferuje szereg udogodnień, które sprawiają, że jest dobrym wyborem dla całej rodziny, w tym dla najmłodszych. Rodzice mogą włączyć funkcję „Kącik dziecięcy”, która czyni tablet przyjaznym dla dzieci, między innymi dba o ochronę ich wzroku, ograniczając emisję niebieskiego światła, a także przypomina dziecku o odsunięciu ekranu od twarzy. Dodatkowo, funkcja ta ułatwia rodzicom ograniczenie dziecku dostępu do wybranych funkcji urządzenia.

Tablet posiada także tryb ebook – po jego włączeniu ekran urządzenia zmienia kolor na czarno-biały, tak, aby czytanie książek było bardziej komfortowe.

Huawei MatePad T10

Sercem MatePad’a T10 jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 710A, a wysoką płynność działania urządzenia zapewnia oprogramowanie EMUI 10.1. Wspomaga ono szereg praktycznych i intuicyjnych funkcji, między innymi możliwość dzielenia ekranu między dwie aplikacje czy tryb korzystania z urządzenia przy słabym oświetleniu.

Tablet MatePad T10 został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 9,7-cala z funkcją ochrony wzroku, mocny system nagłośnienia oraz pojemną baterię 5100 mAh. Urządzenie waży zaledwie 450 g, dzięki czemu w komfortowy sposób mogą korzystać z niego również najmłodsi. Jego wnętrze schowane jest w metalowym korpusie, co zapewnia dodatkową ochronę przez upadkiem i wstrząsami. Krawędzie urządzenia są lekko zakrzywione, przez co tablet wygodnie leży w dłoni. Podobnie jak MatePad T10s, model T10 obsługuje funkcję „Kącik dziecięcy” oraz tryb ebook.

Huawei AppGallery

Huawei AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na urządzeniach Huawei nowej generacji. Oferuje on dostęp do ponad 11 tysięcy aplikacji, w tym do tysiąca polskich. Aplikacje można wyszukiwać i pobrać na smartfony i tablety Huawei poprzez wyszukiwarkę Petal Search. W przypadku, gdy wybrana aplikacja nie jest dostępna w sklepie Huawei AppGallery, Petal Search podpowiada, z jakiego innego źródła można ją zainstalować lub odsyła do strony webowej aplikacji.

related articles

Leave a Comment