Home OkazjeZdrowie Gdzie kupić okulary korekcyjne online?

Gdzie kupić okulary korekcyjne online?

by redakcja serwisu
okulary korekcyjne

Każdy, kto rozpoczyna poszukiwania nowej pary okularów z pewnością powinien zwrócić uwagę na okulary OhSpecs. Firma oferuje produkty modne, wyjątkowe, trwałe i do tego w dobrej cenie. W portfolio znajdują się zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne.

Design w miejskim stylu

OhSpecs to idealna propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy poszukują nowoczesnych i designerskich oprawek w miejskim stylu. Wyprodukowane z dbałością o każdy detal wpisują się w aktualne trendy modowe, przy czym nie tracą swojej uniwersalności. W ofercie znajdują się proste i klasyczne egzemplarze, jak oprawki okrągłe czy owalne, a także modele o bardziej niestandardowej formie np. kocie. Ponadto znaleźć można kilka egzemplarzy modnych już od wielu lat, na przykład oryginalne pilotki czy okulary prostokątne. Bogata oferta kolorystyczna na pewno spełni oczekiwania nie tylko osób poszukujących klasyki, ale także miłośników odważnych propozycji.

 

Świetna jakość w uczciwej cenie

Nie da się ukryć, że cena to bardzo ważny czynnik przy zakupie okularów. Dlaczego zatem OhSpecs nie rujnują naszego portfela, a jakością dorównują okularom z najwyższej półki? Odpowiedź jest prosta – producent konsekwentnie omija pośredników, którzy dorzucają swoje marże. Dzięki własnej fabryce z liniami do produkcji oprawek z metalu, ręcznie wytwarzanych acetatów i polimerów wtryskowych, zrobotyzowanemu laboratorium do szklenia oraz zespołowi inżynierów i projektantów, udało się zapewnić uczciwą cenę i utrzymać wysoką jakość okularów. Jak zaznaczają producenci – misją OhSpecs jest pomaganie ludziom poprzez wytwarzanie wysokiej jakości okularów, które są łatwiej dostępne i przystępne cenowo.

Okulary przyjazne środowisku

Celem OhSpecs jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które eliminują negatywny wpływ na środowisko. Założyciele  marki dbają  o aspekty środowiskowe i społeczno-ekonomiczne, pracując nad poprawą kluczowych etapów cyklu życia produktu, od projektu do produkcji i zakupu surowców, wszystkich etapów produkcji, transportu oraz końcowej sprzedaży. Okulary korekcyjne, oprawki, wykonane są z biodegradowalnego octanu i głównie ze stali poddanej recyklingowi, a obudowy – wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. Innowacyjne jest również wykorzystanie do produkcji wyłącznie octanu celulozy, powstałego z mieszanki ścieru drzewnego i bawełnianego, czyli surowców odnawialnych i łatwo dostępnych w przyrodzie, które, co ważne, nie zawierają żadnych substancji trujących, takich jak ropa naftowa i ftalany. Warto zaznaczyć, że do produkcji metalowych okularów wykorzystywana jest głównie stal, która stanowi produkt ekologiczny i w 100% podlega recyklingowi. Wpływ na przyrodę jest minimalny w porównaniu z innymi materiałami. Opakowania okularów na receptę OhSpecs również są przyjazne dla środowiska. Wykonano je bowiem z mieszaniny papierów z recyklingu. Posiadają także specjalne certyfikaty FSC-C 144 930.

related articles

Leave a Comment