Home Promocje Galeria Grafitt kusi coraz większymi promocjami

Galeria Grafitt kusi coraz większymi promocjami

by redakcja serwisu
galeria grafitt

Trudno obecnie znaleźć sklep, w którym nie byłoby wyprzedaży, a w niektórych ceny spadły nawet o 80 procent w porównaniu do pierwotnych cen. Tak duży rabat oferuje 4F, natomiast klientki salonu Patrizi Aryton za ubrania z kolekcji wiosna/lato 2019 zapłacą do 70 proc. mniej. – Lato oraz pojawiające się w tym okresie wyprzedaże, to idealna okazja, aby wzbogacić swoją garderobę w kilka nowości. Prestiżowe produkty znanych polskich marek można kupić w naprawdę promocyjnych cenach – Edyta Wojewódka z salonu Deni Cler.

 Aktualnie salon poszerzył swoją ofertę, w związku z czym wybrane modele z przeceny można zakupić z dodatkową -20 procentową obniżką! W lipcu warto także zajrzeć do Hexeline, gdzie 30 procentowanym rabatem objęte są modele z kolekcji wiosna – lato 2019. Natomiast w Cipo&Baxx przy zakupie koszulki, drugą można zakupić z 20 procentowanym upustem, natomiast trzecią z 30 procentowym.

Wyprzedaż obejmuje także wszystkie krótkie spodenki

W tyle nie pozostają również salony skupiające się głównie na modzie męskiej. Od początku lipca w salonie Artur Moda Męska mogą zakupić marynarkę, kurtkę lub płaszcz z 10 procentowym rabatem. Ponadto kupujący między innymi w salonie Men mogą liczyć na fachową poradę doradców, którzy podpowiedzą, jaki fason, kolor czy element garderoby najbardziej pasuje do danej figury czy aparycji. Nowe, letnie ceny nadal obowiązują także w Novotime. Zegarki z najpopularniejszymi mechanizmami, wśród których można wymienić z kwarcowy, automatyczny oraz kinetic, można zakupić z atrakcyjnym rabatem.

related articles

Leave a Comment