Home OkazjeModa i uroda Facemodeling – odkryj naturalne i nieprzemijające piękno

Facemodeling – odkryj naturalne i nieprzemijające piękno

by redakcja serwisu
facemodeling

Nie od dziś wiadomo, że twarz jest odzwierciedleniem naszej duszy i każdy z nas chciałby wydobyć z niej to, co najpiękniejsze i najcenniejsze. Pomóc może nam w tym innowacyjna metoda terapeutyczna jaką jest facemodeling.

Jest skuteczną i bezpieczną alternatywa dla inwazyjnych zabiegów. Poprzez uwolnienie napięć i blokad mięśniowych nie tylko w jej obszarze, można uzyskać poprawę całej bioestetyki oraz postawy ciała, co ma znaczący wpływ na ogólne polepszenie kondycji najgłębiej położonych tkanek.
Urszula Brejnak, dyplomowany fizjoterapeuta, terapeuta biologicznej odnowy ciała i ducha, pasjonatka skutecznych technik holistycznej pracy z ciałem, stale rozwija i poszukuje naturalnych metod, które sukcesywnie wprowadza w życie salonu odnowy biologicznej Wy-SPA w Białymstoku.
W ostatnich tygodniach wyszkoliła się u Anety Hregorowicz, najlepszego eksperta w Polsce w jej Akademii Manualnych Terapii Twarzy. Ekspertka z Wy-SPY jest jedną z nielicznych na Podlasiu, która wykonuje te specjalistyczne zabiegi.

– To był strzał w dziesiątkę. Aneta to wielka pasjonatka oraz założycielka Akademii młodości, twórczyni technik facemodeling. Zaraziła mnie dogłębnie tym tematem oraz zainspirowała do działania. Poznałam tajniki pracy z twarzą z takiego poziomu, o jakim nawet nie marzyłam, odbyłam zaawansowany trening manualny, doświadczyłam zupełnie innej pracy – mówi Urszula Brejnak.

Facemodeling to holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy

Aby osiągnąć sukces wystarczy dosłownie 4 – 5 zabiegów. Na sukces i skuteczność tej głębokiej terapii manualnej składa się szereg unikalnych technik, takich jak:

-mioplastyka,
-akupresura,
-kinesiotaping estetyczny,
-masaż interplastyczny (stosowany wewnątrz naszej twarzy – tak zwany „transbukalny”).

Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tych wyjątkowych technik, w jednej sesji zabiegowej można osiągnąć długotrwały efekt biologicznego odmłodzenia naszej twarzy nawet o kilka lat. Facemodeling działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu. Ma on nie tylko zastosowanie w sferze naturalnego odmładzania – to również głęboka rehabilitacja jednostek chorobowych współistniejących, które wpływają na nasze samopoczucie, a tym samym nasz wygląd.
– Takie holistyczne podejście jest nam niezwykle bliskie! A ponieważ wiemy, że kluczem do sukcesu i zadowolenia klientów jest ciągłe rozwijanie naszych umiejętności, nieustannie szukam, testuję oraz wprowadzam i poszerzam zakres swoich kompetencji – dodaje Urszula Brejnak.
Facemodeling jest skierowany do świadomych pacjentów – nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. We współczesnym świecie coraz bardziej ceniony jest „niezmodyfikowany wygląd”, a naturalne piękno i zdrowie wypisane na naszej twarzy staje się najlepszą wizytówką.

related articles

Leave a Comment