Home Styl życia Ciepło zimą, pięknie i zdrowo przez cały rok

Ciepło zimą, pięknie i zdrowo przez cały rok

by redakcja serwisu
jakość życia

Indywidualny charakter wnętrza – tego pragniemy i poszukujemy. Zmęczyliśmy się podobnymi do siebie bezosobowymi projektami, opatrzonymi rozwiązaniami, identycznymi dekoracjami, plastikiem i tworzywami sztucznymi wokół nas. W domach, tak jak i w życiu, poszukujemy prawdy i autentyczności. Cenimy naturalne materiały i rzemieślniczy kunszt. Pragniemy, by wystrój wnętrz odzwierciedlał osobowość domowników, ich temperament, zainteresowania, wrażliwość. Grzejniki MAARMO powstają z pyłu pozyskanego podczas obróbki marmuru poddanego nowoczesnej, opatentowanej technologii. Tworzone są przez rzemieślników w niewielkiej włoskiej manufakturze z materiałów pochodzących z recyclingu. Ich produkcji przyświecają wartości bliskie świadomym użytkownikom – troska o środowisko oraz dbałość o jakość życia.

Wzory z twojej wyobraźni

Produkty MAARMO występują w bardzo wielu odsłonach stylistycznych. W zależności od preferowanego stylu wnętrza możemy spersonalizować je zgodnie z wymogami wnętrza i naszymi upodobaniami. Są tak atrakcyjne, że mogą być głównym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu, zastępując nawet dzieło sztuki.

– To cudowne, że od nas zależy, jaką grzejnik będzie miał fakturę, w jakim będzie kolorze, czy ozdobi go geometryczny deseń, a może kwiatowy wzór. Możemy również nanieść na ich powierzchnię dowolne zdjęcie, ilustrację lub napis – podkreślają eksperci z Dekorian Home.

 – Zaprojektowane przez klienta grzejniki można zaplanować we wszystkich pomieszczeniach: od salonu, przez sypialnię, łazienkę, biuro i przestrzeń publiczną – dodają.

Komfort pod kontrolą

Grzejniki MAARMO łączą w sobie rzemieślniczy kunszt i zaawansowane technologie. Posiadają wbudowane termostaty, które pozwalają na dostosowanie temperatury do swoich preferencji i potrzeb. Na próżno będziecie szukać nieestetycznego pokrętła. Sterowanie termostatem odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu.

– To wielka oszczędność na co dzień i wygoda, gdy przed powrotem z dłuższego wyjazdu możemy odpowiednio wcześniej ustawić komfortową temperaturę w domu – podkreślają eksperci Dekorian Home. Grzejniki MAARMO mają trzy rodzaje zasilania do wyboru: elektryczne, na wodę oraz hybrydowe (połączenie wersji elektrycznej z wersją na wodę).

W trosce o planetę

Dla tych, którym szczególnie droga jest troska o środowisko, mamy dobrą wiadomość. Produkty MAARMO (dostępne w Dekorian Home), zarówno elektryczne, jak i hybrydowe przystosowane są do pozyskiwania energii z urządzeń fotowoltaicznych. Specjaliści podkreślają również, że ogrzewanie za pomocą nowoczesnych grzejników elektrycznych MAARMO jest systemem „niecentralnym”, co umożliwia ustawianie temperatury w każdym pomieszczeniu oddzielnie, w zależności od potrzeb. Pozwala także uniknąć strat energetycznych w czasie nieobecności.
Grzejniki MAARMO grzeją całą swoją powierzchnią. Mało kto zdaje sobie sprawę, że nagrzewają nie powietrze, a przedmioty i ludzi znajdujących się w pomieszczeniu. Wytwarzane ciepło jest akumulowane przez otoczenie, wolniej się wychładza, a to z kolei wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania poprzez zmniejszenie strat energii.

related articles

Leave a Comment