Home Styl życia Bezpłatne szkolenie online z podstaw wiedzy o winach

Bezpłatne szkolenie online z podstaw wiedzy o winach

by redakcja serwisu
szkolenie o winach

Firma Kondrat Wina Wybrane zaprasza na kolejne, bezpłatne szkolenie z cyklu podstaw wiedzy o winach pod hasłem „Czym to pachnie?” już 25 maja (poniedziałek) o godz. 18:30.

– Na naszych Warsztatach Wina przekazujemy m.in. wiedzę na temat rodzajów win, ich zapachów i smaków, szczepów winorośli, czy właściwego odczytywania etykiet. Uczymy także jak profesjonalnie degustować wino, by w pełni docenić jego walory smakowe. Część z nich, jak np. „Kurs podstawowej wiedzy o winach” oferujemy bezpłatnie. Webinary cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Co tydzień gościmy na nich ok. 100 słuchaczy. Prowadzimy je w taki sposób, by rozwinąć zarówno umiejętności teoretyczne jak i praktyczne uczestników. Serdecznie zapraszam zarówno osoby, które dopiero chcą zaznajomić się z winnymi terminami, jak również tych, którzy pragną rozszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie bez wychodzenia z domu. – mówi Mikołaj Kondrat, Prezes Kondrat Wina Wybrane.

Czego nauczymy się na winnych warsztatach?

Najbliższe, bezpłatne szkolenie to kontynuacja „Kursu podstawowej wiedzy o winach” podczas którego nauczymy się, m.in.: czym pachną wina białe i czerwone, jakie są źródła winnych aromatów, jakie są rodzaje winorośli i jak rozróżniać je po zapachu, jak ćwiczyć pamięć zapachową, a także jak profesjonalnie degustować wino. Szkolenie prowadzone będzie na żywo więc każdy ze słuchaczy na zakończenie będzie mógł zadać prowadzącemu nurtujące go pytania. Webinar odbędzie się na fanpage’u firmy Kondrat Wina Wybrane 25 maja (poniedziałek) o godz. 18:30. W najbliższym czasie planowane są również kolejne szkolenia tematyczne, m.in. o winach polskich, francuskich, hiszpańskich, włoskich, czy z Nowego Świata.

Kurs poprowadzi Marcin Zatorski, który od ponad dekady profesjonalnie zajmuje się degustacjami, kursami i szkoleniami z zakresu wiedzy o winach na wszystkich poziomach. Więcej informacji o najbliższych warsztatach znajdziemy na stronie internetowej www.marekkondrat.pl  oraz facebooku: facebook.com/KondratWinaWybrane

O firmie Kondrat Wina Wybrane
Kondrat Wina Wybrane to autorski koncept winiarski Marka Kondrata, który zajmuje się szkoleniami z wiedzy o winie, degustacjami, a także importem i sprzedażą win z całego świata. Firma organizuje również wyjazdy do najlepszych winnic w Europie i na świecie. Misją Kondrat Wina Wybrane jest ukazanie winnego świata w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób, a także wsparcie w doborze odpowiednich win zarówno klientów indywidulanych, firm jak i branży HORECA.

related articles

Leave a Comment