Home Aktualności Bateria wannowa podtynkowa – jak ją zamontować?

Bateria wannowa podtynkowa – jak ją zamontować?

by redakcja serwisu
wannowa podtynkowa bateria

Baterie wannowe podtynkowe są coraz popularniejszym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach. Na czym jednak polega ich montaż?

Dlaczego baterie wannowe podtynkowe są godne rozważenia?

Kompletowanie armatury łazienkowej wcale nie musi być takim prostym zadaniem. Oczywiście zawsze będziemy chcieli polować na elementy, które będą wpasowywały się w ogólny design łazienki, lecz nie możemy po drodze zapominać o ogólnej funkcjonalności, która również musi być w tym przypadku na możliwie jak najwyższym poziomie. To właśnie dlatego przeglądanie rynku w poszukiwaniu idealnych rozwiązań może zająć naprawdę wiele czasu. Przykuć uwagę zdecydowanie może jednak bateria wannowa podtynkowa. Czym jednak ona tak właściwie jest i dlaczego warto ją rozważyć? Największy atut tychże elementów jest ukryty (sic!) w ich nazwie – praktycznie cała konstrukcja baterii jest bowiem schowana w ścianie. Oznacza to, że na zewnątrz mamy tylko i wyłącznie samo ujście wody oraz pokrętło lub kurek, którym sterujemy mocą strumienia wody oraz jego temperaturą. Jest to więc rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i wygodne – nie musimy czyścić całej baterii, bowiem ta jest skryta pod tynkiem.

Problematyka montażu baterii wannowej podtynkowej

Oczywiście taki styl montażu wiąże się również z pewnymi problemami. By bowiem zamontować baterię wannową podtynkową, konieczne będzie wykucie w ścianie bruzd. Jeżeli mówimy o ścianach gipsowo-kartonowych problemu raczej nie będzie – co innego w przypadku chociażby kamienic. Specjaliści jednak bez problemu poradzą sobie nawet z takimi trudnościami, a taka bateria połączona z innymi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak na przykład odpływ liniowy slim, da naprawdę kapitalne wrażenie.

Gdzie szukać pomocy w montażu baterii wannowej podtynkowej?

Szukasz pomocy w montażu baterii wannowej podtynkowej? Nic dziwnego – nie jest to proste zadanie. Firmy sprzedające łazienkową armaturę posiadają jednak wykwalifikowanych monterów, którzy bez problemu pomogą ci z tą przeszkodą!

related articles

Leave a Comment