Home Porady zakupowe Atrium Mosty i Atrium Płock rozdają prezenty na święta!

Atrium Mosty i Atrium Płock rozdają prezenty na święta!

by redakcja serwisu
radość

Grudzień w Atrium Mosty i Atrium Płock zapowiada się, że ho, ho! Planując świąteczne zakupy, wpadnij do  najbliższej galerii w  dniach 17-22 grudnia, zrób zakupy i odbierz gwiazdkowy upominek w postaci dekoracyjnego stroika, symbolizującego radosny czas świąt Bożego Narodzenia!

Grudzień kojarzy się ze Świętym Mikołajem, z przedświąteczną atmosferą, a także z intensywnym poszukiwaniem prezentów dla bliskich oraz z wielkimi zakupami w sklepach. W tym szczególnym dla klientów okresie, płockie centra handlowe Atrium zaplanowały specjalną niespodziankę, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić okres przedświątecznych zakupów.

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, ale dawanie ich też sprawia wiele radości!

Dlatego Atrium Mosty i Atrium Płock serdecznie zapraszają do udziału w gwiazdkowej akcji w dniach 17-22 grudnia (łącznie z niedzielą handlową 19 grudnia). Każda osoba, która w tym czasie, zrealizuje zakupy w  sklepach galerii na kwotę minimum 150 zł (podczas maksymalnie trzech transakcji), a następnie zarejestruje paragon w Punkcie Obsługi Akcji Promocyjnej, otrzyma bożonarodzeniowy, ozdobny stroik, który pięknie udekoruje każde wnętrze i wniesie do domu ciepłą, radosną atmosferę. Liczba nagród przewidzianych w promocji jest ograniczona. Promocja obowiązuje w centrach we wskazanych dniach w następujących godzinach: w Atrium Mosty w godz. 10.00-20.00, natomiast w Atrium Płock w godz. 9.00-17.00 (poniedziałek – sobota) i w godz. 10.00-18.00 w  niedzielę handlową (19 grudnia).

– Zapraszamy do odwiedzenia naszych centrów wszystkich klientów, którzy nie mają jeszcze pomysłu na gwiazdkowe upominki. W galeriach Atrium z pewnością znajdą coś odpowiedniego dla swoich bliskich. Dodatkowo, podczas świątecznych zakupów, miłym akcentem będzie prezent od nas w postaci pięknej dekoracji bożonarodzeniowej – mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty i Atrium Płock.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne będą w Punktach Obsługi Akcji Promocyjnej. W Atrium Mosty takie stanowisko usytuowane będzie na 1 piętrze, w pobliżu lokalu Meet & Fit – Slow Food i Erbil Kebab. Natomiast w Atrium Płock Punkt Obsługi Akcji Promocyjnej znajdować się będzie w pobliżu sklepu z biżuterią Diament.

related articles

Leave a Comment